Autorska płyta – Marianna Anna Rykowska-Grzywna

Moi Drodzy,

Mam dla Was dobrą Wiadomość. Bardzo się za Wami stęskniłam i mam nadzieję, że Wy również chcielibyście usłyszeć mój głos.

Macie teraz taką możliwość. Nagrałam dla Was specjalną płytę, na której umieściłam swoje nowe doświadczenia z ostatnich dwóch lat, pracując intensywnie z ciałem, umysłem i duchem. W pracy tej korzystałam z dostępnej obecnie dla każdego nowej, subtelnej energii światła, która daje nam więcej radości, lekkości i pozwala cieszyć się życiem. Jest to 30-sto minutowa medytacja w relaksie, która zaprowadzi Was do wnętrza, gdzie jest wszystko, czego potrzebujecie, a czego nigdy nie znajdziecie na zewnątrz. Płyta jest już dostępna w cenie 25 zł i można ją nabyć w Centrum Jogi Harmonia w Poznaniu przy ul. Gnieźnieńskiej 2

Moją inspiracją i dużym wsparciem byli: Norbert Marszałek – kosmobioenergetyk, badacz nowych energii i przestrzeni kosmicznej; Irena Polkowska-Rutenberg, która uczyła mnie, jak radykalnie wybaczać i cieszyć się życiem; Joanna Malinowska i Aleksander Deyev – wspaniali terapeuci duszy.

Marianna Anna Rykowska-Grzywna

Comments are closed