Kundalini Joga dla początkujących i nie tylko

Mówiąc prościej jak czuć się zdrowym, szczęśliwym i mieć w sercu święty spokój.

Kundalini Joga według przekazu Yogi Bhajana jest techniką rozwoju świadomości dla przebudzenia twojej prawdziwej natury/tożsamości. Jest to nauka, która bazuje na wiedzy należącej do całej ludzkości oraz na Twoim własnym doświadczaniu. Obejmuje ona wszystkie elementy ćwiczenia fizyczne, medytacje, śpiew mantr i techniki oddechowe.

Dzięki praktyce KY zyskujesz silny system odpornościowy, żywotne gruczoły, mocny system nerwowy, dobre krążenie oraz świadomość twoich emocji i wzorców zachowań. Praktyka Kundalini jogi rozszerza uważność, daje nadzieję, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Zapraszamy! warsztat trwa łącznie 3 h. Przeznaczony jest dla każdej osoby, nie zależnie od sprawności fizycznej. Praktykujemy wsłuchując się w swoje ciało, w takim zakresie jaki jest dla nas możliwy i bezpieczny. Weź proszę ze sobą luźny strój, matę i koc do okrycia całego ciała. Proszę nie jedz co najmniej 1,5h przed praktyką jogi. Praktykujemy na boso.

Do zobaczenia.

28 października 2017 (sobota), godz. 16.00 – 19.00

kontakt : Ewa Grzywna 789 190 113

zapisy/pytania:

  • Agnieszka Lugierska 601 591 113
  • agnieszka_lugierska1@tlen.pl
Koszt

  • 90zł /1 osoba,
  • przedpłata 50 % jest gwarancją rezerwacji miejsca
  • napisz email lub zadzwoń, a otrzymasz numer konta dla przedpłaty.
Prowadzący Agnieszka Lugierska/Adi Shakti Kaur ukończyłam Kurs Nauczycielski Kundalini Yogi według przekazu Yogi Bhajana poziom 1, kontynuuję poziom drugi. Moimi nauczycielem jest Shadhana Singh. Ciekawi mnie każdy przejaw istnienia. Jestem zafascynowana pięknem i mądrością ludzkiego ciała. Uwielbiam ruch, taniec, muzykę i śpiew. Od chwili gdy jestem nauczycielem kundalini jogi moje wewnętrzne światło jeszcze jaśniej oświetla drogę. Pracuję jako psychoterapeuta tańcem i ruchem oraz prowadzę prywatny Ośrodek Jogi www.jogawmateczniku.pl  Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Comments are closed