Taniec towarzyski dla dorosłych i seniorów

Taniec Towarzyski dla dorosłych i seniorów . Start od 23 stycznia 2014 (przyjmujemy zapisy). Zajęcia odbywać się będą w czwartki od 19.00-20.30. Koszt 90 zł za 4 wejścia (seniorzy 80 zł)

Serdecznie zapraszamy.

Ideą kursu jest nauczenie Państwa tańca towarzyskiego w tym tańców latyno-amerykańskich jak i standardowych ale nie w wydaniu turniejowym tylko użytkowym tak, żeby można było nabyte umiejętności wykorzystać na wszelkiego rodzaju imprezach. Kurs będzie obejmował oprócz nauki kroków tanecznych zasady prowadzenia, odpowiedniej postawy w tańcu i wyczucia właściwego rytmu tak, żeby taniec w parze nie kojarzył się Państwu więcej ze wzajemnym deptaniem sobie po palcach tylko stał się spójny i przyjemny.

Kurs poprowadzi Kasia Nawrocka i Maciej Hamerlinski,  którzy z pasją trenują i tańczą sportowo taniec towarzyski od wielu lat.

taniec_towarzyskiOpis instruktorów

Kasia zaczęła tańczyć już w wieku szkolnym wstępując do kółka tanecznego w CK Zamek w Poznaniu. Następnie tańczyła w klubie Finezja gdzie trenowała i szkoliła się pod okiem czołowych trenerów. Przez te lata brała udział w licznych turniejach tanecznych zdobywając klasę taneczną A.

Maciej rozpoczął swoją przygodę z tańcem w Bydgoszczy w szkole średniej, kiedy to nauka tańca należała jeszcze do „ogólnego wykształcenia” . Przebywając w latach 80-tych i 90-tych za granicą nie zapomniał o tańcu i szkolił się w klubach tanecznych w Hamburgu i Berlinie. Po powrocie do kraju kontynuował swoją pasję taneczną biorąc udział w szkoleniach u uznanych w branży tanecznej trenerów i tańcząc turniejowo zdobył klasę taneczną B.

Obecnie od dwóch lat Kasia i Maciej tańczą turniejowo razem w kategorii dorośli II odnosząc regularnie sukcesy. Mając doświadczenie taneczne w śród dorosłych i seniorów prowadzą w szczególności dla nich kursy tańca zarówno w grupach jak i indywidualnie.

Comments are closed