Warsztat tańców izraelskich, prowadzenie Blanka Rische

 

Serdecznie zapraszam na warsztaty tańca izraelskiego.

Prowadzenie Blanka Rische: kulturoznawca oraz dyplomowany instruktor tańca sportowego; specjalizuje się w tańcu orientalnym, tańcu cygańskim oraz izraelskim. Prowadzi zajęcia regularne, warsztaty i lekcje indywidualne. Nieustannie dokształca się na kolejnych warsztatach z międzynarodowymi gwiazdami

Prowadzi wykłady dla tancerek z zakresu teorii i historii muzyki arabskiej.

Regularnie współpracuje z Filharmonią Poznańską (ruchem Pro Sinfonika) oraz innymi organizacjami w ramach audycji edukacyjnych dla dzieci, prezentując taniec brzucha i taniec cygański.

Dzień pierwszy warsztatów:

tańce dla początkujących: warsztat skierowany zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem izraelskim, jak i instruktorów, którzy takie grupy prowadzą. Tempo zajęć i poziom tanców dostosowane będą jednak do tych mniej doświadcznych. Pedagodzy będą mogli za to spokojnie podpatrzeć metodykę oraz uzupełnić swój repertuar choreografii.

Dzień drugi:

warsztaty dla roztańczonych i instruktorów. Przyspieszymy nieco tempo zajęć, poznamy sporo nietrudnych choreografii, które przydadzą się w Waszej pracy i na imprezach. Oraz oczywiście zmierzymy się z jednym trudniejszym (ale nie najtrudniejszym), aby uczestnicy poznali na własnej skórze, jak bardzo rozwinął się taniec izraelski i jakie daje możliwości ekspresji.

Pod koniec listopada, wśród osób zapisanych, za pomocą ankiety wybierzemy tańce, aby zająć się tymi, które są dla Was nowe bądź chciałybyście je powtórzyć.

Tańczymy w sobotę od 10 do 15, w niedzielę od 9 do 14….chyba, że uczestniczki będą chciały dłużej pospać i poproszą o przesunięcie godzin zajęć niedzielnych z 9 na 10 🙂 – tak jak ostatnio.

termin: 9 – 10 grudnia 2017

  • sobota: godz. 10.00 – 15.00
  • niedziela: godz. 10.00 – 14.00
koszt:

  • 200 zł/os. za 2 dni
  • jeden dzień zajęć 140 zł/os.
  • rezerwacja i opłata do 15 listopada!
zapisy na warsztat TYLKO drogą mailową: anna.trabala@tancewkregu.eu

Informacje o innnych warsztatach: www.folkforfun.wordpress.com 

Comments are closed