Karolina Tomkowiak

karolina_tomkowiak-asanaJestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji, kierunek Wychowanie Fizyczne specjalność Gimnastyka Korekcyjno – Kompensacyjna. Od wielu lat jestem też nauczycielem Jogi oraz instruktorem fitness-ćwiczenia psychofizyczne.

Swoją pracę z Jogą rozpoczęłam dzięki mamie która zaczęła zabierać mnie na zajęcia do dr Marii Stróżyk 14 lat temu.

Z czasem trud i praca jaką podjęłam praktykując jogę przerodziła się w pasję która trwa do dziś. Skończyłam studia wychowania fizycznego i dzięki temu uzyskałam zawód nauczyciela ale własna praktyka i warsztaty sprawiły że najlepiej czuję się w roli nauczyciela jogi.

Prowadzę zajęcia w grupach oraz indywidualne. Praca z ludźmi i obserwowanie jak pozytywne zmiany zachodzą w ich ciałach daje ogromną satysfakcję.

Jeśli jesteś gotowy być słaby, jesteś bardzo silny

Ludzie z którymi ćwiczę przychodzą z największymi słabościami otwierają się i zaczynają wierzyć że są na prawdę silni i jeszcze dużo w życiu zrobią.

Swoją wiedzę zdobywam przez sumienną praktykę oraz dzięki wielu wspaniałym nauczycielom u których miałam przyjemność ćwiczyć na zajęciach i warsztatach.

Joga jest moim sposobem na życie. Praktyka jogi daje zdrowie, odporność na choroby, stabilność ciała i umysłu, sprawia, że człowiek jest silny, witalny, energiczny. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie postępów jakie robią osoby ćwiczące na moich zajęciach 🙂

Program zajęć ustalam indywidualnie do każdego adepta tak by osiągnął zamierzony cel, czy to związany z sukcesem sportowym, czy powrotem do zdrowia po przebytej kontuzji lub operacji.

 

 

Comments are closed