Moich początków ciąg dalszy

Moi Drodzy!!

MOICH POCZĄTKÓW CIĄG DALSZY..

Marianna_Anna_Rykowska_GrzywnaZa rok będę mieć 70 lat i kolejny etap życia za sobą. Gdy miałam lat 50, zaczęłam poszukiwać nowych, lepszych sposobów na życie, i tak trafiłam na jogę i medytację z mantrą. Joga pozwoliła mi wiele rzeczy naprawić w swoim życiu, a przede wszystkim odkryć, że wszystko co nas w życiu spotyka, tworzymy sami, i że to my jesteśmy odpowiedzialni za jakość naszego życia.

Najtrudniej jest nam zostawić to, czego się wyuczyliśmy, co kochamy i co wydaje nam się dla nas najlepsze. Wpadamy w utarte schematy i wmawiamy sobie, że jesteśmy szczęśliwi. A tak naprawdę wcale nie jesteśmy, i jakiekolwiek braki w swoim życiu zrzucamy na innych, na kryzys itp. A życie toczy się dalej – jest jedną wielką zmianą. Tylko my stoimy w miejscu i uważamy, że to, czego się wyuczyliśmy, powinniśmy robić przez całe życie. Ja również przez 18 lat ćwiczyłam jogę, medytowałam, kochałam to bardzo. Dużo w swoim życiu naprawiłam, ale pod koniec zauważyłam, że coś jest nie tak. Moje ciało słabło, a ja wcale nie byłam szczęśliwa. Pomyślałam sobie: czas na zmiany! Przez długi czas zadawałam sobie pytania: Co jeszcze mogę robić mając 67 lat? Czy mam się już wycofać z życia? Czy to już wszystko, co mogłam osiągnąć? W końcu jestem nieograniczoną istotą i mam przecież nieograniczone możliwości – więc powiedziałam sobie i życiu: nie! Intuicyjnie wiedziałam, że jest jeszcze coś, co mogę w życiu robić. Postanowiłam więc skupić się na swoim wnętrzu , wzmocnić swoją osobistą moc i odnaleźć siebie. Miałam szczęście, że na okres mojej dwuletniej przerwy ster rządów w Centrum przejęła moja córka Ewa, która doskonale sprawdziła się jako nauczyciel jogi i zarządca naszego nowego, pięknego centrum Jogi Harmonia przy ul. Gnieźnieńskiej 2. Czas więc teraz na nową, radosną przyszłość!

Otóż moi drodzy, przez 15 lat docierałam do Waszych umysłów przez ciało, a teraz będzie odwrotnie. Szukając stale nowych, lepszych sposobów na życie, zdobyłam ostatnio uprawnienia do robienia specjalych masaży głowy, na których umieszczone są magiczne wręcz  punkty nazwane Źródłowymi Punktami Czystej Świadomości.  Ćwiczę je na sobie i jestem zafascynowana nowym odkryciem. Masaże pod wpływem delikatnego dotyku otwierają w naszej głowie zakładki za którymi umieszczone są nasze ograniczenia w postaci stresu, czarnych wizji, frustracji, depresji, żalu, goryczy i złości zbierane przez wszystkie wcielenia naszego życia. Podczas masażu następuje wymiana energetyczna i rozładowanie ładunku elektrycznego, dzięki czemu cały ten balast w Twojej głowie znika, uwalnia się i robi miejsce na nowe rzeczy, rzeczy, które pragniesz. Wszechświat tylko czeka, żeby Ci je dać.

barsyZaczynasz być bardziej obecny w swoim teraźniejszym życiu, a przeszłość nie ma już wpływu na Twoją przyszłość. Nie wracasz do przeszłości, zaczynasz nowe radosne życie, życie które sam tworzysz, kreujesz z lekkością i łatwością. Nie musisz nic robić, masaże rozpuszczają Twoje ograniczenia od wewnątrz, a Ty leżysz spokojnie, relaksujesz się albo zasypiasz. Każda sesja  uwalnia z Twojej głowy kolejne ograniczenia  w każdym obszarze życia,  jeżeli jesteś gotowy na zmiany i chcesz otrzymywać więcej, a robić dużo mniej.  Odmienisz w ten sposób swoje życie, pozbędziesz się leku, strachu, będziesz miał więcej pieniędzy, udane związki, dobre relacje i wiele innych korzyści.

Kiedy w głowie zrobi się luźniej zaczynamy pracować z ciałem, które teraz z łatwością może się regenerować i uzdrawiać. Wchodząc w przestrzeń serca łaczymy się bezpośrednio ze źródłem Stwórcy, z którego płynie uzdrawiające światło  i pozwala powrócić ciału do stanu funkcjonowania, w którym nigdy nie chorowaliśmy. Wszystkie procesy manualne są tak zaprojektowane aby ułatwić Tobie większy kontakt ze swoim ciałem, być z nim w całkowitej jedności.

20-30 procesów na poszczególne układy w Twoim ciele zmienia całkowicie strukturę Twojego ciała. Otrzymujesz nowy wzorzec, wraca pamięć komórkowa, która tworzy ogromne zmiany w Twoim ciele, umyśle i świadomości.

Marianna Anna Rykowska Grzywna

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Centrum Jogi Harmonia na ul. Gnieźnieńskiej 2 w Poznaniu, to miejsce, gdzie możesz uczyć się i praktykować Jogę ale też inne aktywności […]