Gongi i misy dźwiękowe

W poniższych terminach będą się również odbywały koncerty, terapia dźwiękami (gongi, misy dźwiękowe) w wykonaniu wykwalifikowanego masażysty dźwiękiem – wg metody Petera Hesse – Andrzeja Samka, nauczyciela Medytacji Wedyjskiej z mantrą.

Koncert przewidziany jest w godz.:

18.00 – 19.00

Wmagane zgłoszenia 3 dni przedterminem

Cena – 25 zł.

Najbliższe terminy :

 14.12.2013  12.10.2013

Istnieje również możliwość skorzystania z indywidualnego masażu misami Tybetańskimi (cena 80 zł) – po wcześniejszym zgłoszeniu i uzgodnieniu terminu.

A teraz parę słów o masażu i kąpielach w dźwiękach   mis i gongów:

Masaż ciała misami dźwiękowymi wg. metody Instytutu Petera Hess’a działa regeneracyjnie, odprężająco i stymulująco na poziomie komórkowym i atomowym naszego ciała. Fale dźwiękowe zgodne z częstotliwościami organów wewnętrznych, kości i ścięgien wchodzą z nimi w rezonans, co ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Harmonizuje ciało, umysł i duszę. Podczas godzinnego zabiegu masażysta koncentruje się na indywidualnych uwarunkowaniach osoby masowanej.

Grupowa kąpiel w dźwięku  jest nieustanną wibracją dźwiękową całego organizmu. Dźwięki gongów, mis i innych instrumentów wprowadzają w rezonans każdą cząsteczkę ciała, podwyższają wibracje i poziom pola świadomości, dając odczucie głębokiego relaksu i wyciszenia. Uczestnicy przebywają w pozycji leżącej.

Grupowa terapia dźwiękiem jest połączeniem oddziaływań kąpieli dźwiękiem i indywidualnego oczyszczanie oraz stymulowania ciała i aury każdej z osób biorących udział w 2-godzinnych zajęciach. Maksymalna ilość osób na terapii – 12.

Na spotkania proszę umawiać się telefonicznie lub mailowo.  Adres zamieszkania –  Poznań, ul. Starołęcka 147

Telefony kontaktowe   – 606 140 710,  668 476 558

mail  – gongyoga@wp.pl

 

ZAPRASZAM !