Polecana książka – „Przekazy duszy”

Jest taka książka, która powstała wcześniej niż została napisana.
 

 

Polecamy książkę 

„Przekazy duszy”
podręcznik sztuki komunikacji z duszą 

 

autorstwa Izabeli Margańskiej

Jeszcze kilka egzemplarzy pozostało i można je zakupić w Centrum Jogi Harmonia. 

przekazy-duszyJest to pierwszy w Polsce, a prawdopodobnie również na świecie, podręcznik uczący sztuki komunikacji z duszą. Dla podkreślenia dialogu człowieka z jego duszą, w tekście użyto dwóch rodzajów czcionki. Słowa pisane kursywą należą do człowieka, który opowiada swoje historie i pyta, a czasami odpowiada na pytania. Zwykłą czcionką przemawia dusza. Zabieg ten podkreśla niezwykłości książki, która w całości została podyktowana właśnie przez nią. Słowa duszy są zwyczajne i proste, chociaż nie zawsze oczywiste. Czasami są nawet bulwersujące. Z pewnością jednak poruszają w nas tę delikatną strunę, która każe czytać dalej i nie pozwala oderwać się od lektury.

Autorka pełni w książce rolę tłumacza, kogoś posiadającego umiejętność rozumienia słów duszy.

Izabela Margańska, jak sama podkreśla, nigdy nie chciała napisać książki. Nigdy nie miała zamiaru rozmawiać z duszą. Nawet nie bardzo interesowała się jej istnieniem. O sobie mówi, że jest normalnym człowiekiem z „gadającą duszą”.

Książkę tę dedykuję mojej Kochanej Gadającej Duszy, która odmieniła moje życie, od kiedy tylko zaczęłam słuchać jej głosu.<span class="su-quote-cite">Izabela Margańska</span>

Tobie zostawiamy wybór i decyzję skorzystania z zawartych w książce porad.

Jedno nie ulega wątpliwości – nie można przejść obojętnie wobec wiedzy przekazywanej nam wprost przez duszę. Ona jest jak wewnętrzny kompas, który posiadamy wszyscy i z którego możemy się nauczyć korzystać.

Jesteśmy przekonani, że „Przekazy duszy” są lekturą obowiązkową dla ludzi poszukujących wskazówek w świecie chaosu i nieoczekiwanych zmian.