Szkolenie „Uzdrawianie Dźwiękiem Kamertonów”

LifeTune System 

Celem tego 2-dniowego spotkania jest zapoznanie się z funkcjonowaniem człowieka jako Istoty elektro-magnetycznej wpisanej w 15-to wymiarowy Matriks Czasu. Postrzeganie każdej żywej istoty z poziomu energii E-M istniejącej na Ziemi w obrębie 5-ciu żywiołów bardzo ułatwia zrozumienie przyczyny i mechanizmów powstawania chorób i ich leczenia. Jeśli znamy główne energetyczne zasady według których kręci się nasze życie na obecnym planie ziemskim, wtedy z łatwością i jasnością możemy oddziaływać na swoje ciało, emocje i usuwać „przeciwieństwa losu” stosując dźwięk głosu, instrumentów, kolorów, pokarmów, …i oczywiście myśli.

Na spotkaniu przedstawię proste techniki zastosowania kamertonów (Ziemi i Słońca) do samodzielnego otwarcia Osobistej Siatki Elektromagnetycznej (u siebie i innych), której aktywność umożliwia przywrócenie aktywności DNA w obrębie wyższych frekwencji, co z kolei pozwala „zainstalować się „ w nowych warunkach harmonicznych Ziemi 5D. Konsekwencją tych procesów jest uruchomienie mechanizmów samo-zdrowienia, których operacyjność zależy jedynie od stopnia aktywności naszego DNA, w którym znajduje się informacja „jak wyleczyć swoje ciało”.

Przedstawię również szybką i skuteczną metodę łączenia dźwiękiem kamertonów ,poprzez punkty akupunkturowe, całego systemu meridian w celu odblokowywania zaburzeń przepływu energii. Pragnę podkreślić, że nie jest wymagana szczegółowa znajomość przebiegu meridian, do tego by wykonywać prezentowane techniki. Biorąc pod uwagę, że osoby biorące udział w szkoleniu niekoniecznie muszą się znać na medycynie chińskiej ani na fizyce kosmosu, moje wszystkie wypowiedzi są bardzo proste do zrozumienia dla większości Istot zainteresowanych tematem. Szkolenie pozwala bez konieczności dalszych studiów na ten temat rozpocząć skuteczną prace z energiami poprzez dźwięk w szerokim rozumieniu.

Dr Nelly Radwanowska
www.lifetune.pl

inwestycja w siebie: 400zł (obowiązuje przedpłata 150,- na konto 09102040270000150201350263 z dopiskiem „joga”)

organizator: Przemysław Konopski tel. 501 503 067, przemek3pk@wp.pl

termin zajęć: 7 i 8 listopada (sobota i niedziela) w godz. 11-18

Zapraszam do Centrum Jogi Harmonia, ul. Gnieźnieńska 2, Poznań

…będzie nie tylko o kamertonach…

Na YouTube są różne filmiki z Nelly, zachęcam do obejrzenia

Przemek