Łazy 2018 – czas na wakacje

 

WAKACJE 2018 NAD MORZEM

JOGA- ROZCIĄGANIE + TRENING- WZMACNIANIE

Zapraszamy Państwa do pięknego ośrodka w Łazach koło Mielna (www.fala1.pl) na doskonały wypoczynek połączony z praktyką jogi i treningów wzmacniających.

W głównym bloku ćwiczeń proponujemy zajęcia z jogi (hatha joga oraz vinyasa joga). Będziemy wykorzystywać takie pomoce jak maty, bolstery, klocki, paski i koce. Zajęcia przeznaczone dla każdego niezależnie od praktyki i wieku.

W drugiej części zajmiemy się wzmacnianiem takich partii mięśni jak brzuch, uda, pośladki oraz mięśni rąk. Tutaj wykorzystamy takie pomoce jak hantle, taśmy, krzesła, skakanki itp.

Połączenie rozciągania na zajęciach jogi i intensywnego wzmacniania na treningu spowoduje iż poczujemy się wspaniale, będziemy mieć dużo energii i sił po powrocie z wakacji. 

Gwarantujemy dużą różnorodność zajęć. Poza tym proponujemy takie zajęcia jak shatki dance z Magdą oraz tematyczne spotkania z Norbertem Marszałkiem. 

W czasie wolnym można skorzystać ze słonecznych kąpieli ( plaża 5 min od ośrodka ), spacerów w pobliskich sosnowych lasach lub zwiedzać okolice. Wieczorami spotykamy się na różnych imprezach tanecznych lub odpoczywamy.

11 do 18 sierpnia 2018 r.

Koszt za dobę pobytu jednej osoby z wyżywieniem:

pobyt z zajęciami:

  • w pokoju 1-osobowym – 230 zł
  • w pokoju 2-osobowym – 200 zł

pobyt bez zajęć:

  • osoba towarzysząca (bez zajęć) – 150 zł
  • dzieci od 3 do 12 lat – 110 zł
zapisy i pytania: Ewa 789 190 113