Warsztat tematyczny z dwupunktu

Już 18 stycznia  kolejny warsztat tematyczny z dwupunktu, które poprowadzi Renata Arendt-Dziurdzikowska. Tym razem tematem spotkania będzie „Zdrowie z dwupunktem„.

Warsztat ten przeznaczony jest dla osób które znają matrycę energetyczną jak i dla tych którzy niewiele o niej słyszeli.  Jeśli chcesz uzdrowić swoje życie i otworzyć serce na wszelkie możliwości zapraszam do uczestnictwa.

Termin: 18.01.2015 (niedziela)  godz. 14-20

Miejsce: Centrum Jogi Harmonia, ul. Gnieźnieńska 2, Poznań

Inwestycja: 200 PLN

Zgłoszenia: a.krawczyk@post.pl lub +48 604 915 515

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata pełnej kwoty do dnia 09.01.2015 na konto:

57 2490 1044 0000 4200 8137 2692

W tytule przelewu proszę wpisać: dwupunkt – 18.01 i swoje imię i nazwisko

Poniżej zaproszenie od prowadzącej:

„Drodzy,

Zapraszam na szkolenie „Zdrowie z dwupunktem”.

Na szkoleniu nauczymy się:

  • wybierać – jak wskazuje fizyka kwantowa – „światy równoległe”, w naszym przypadku równoległy świat naszego zdrowia
  • wybierać całym sercem: jaki stan uszczęśliwiłby mnie?
  • kochać siebie w pełnym zdrowiu
  • zadawać kreatywne pytania i słuchać intuicji
  • odkrywać styl życia, który służy mojemu zdrowiu
  • zanurzać się w uzdrawiającym polu serca
  • transformować przeszkadzające w zdrowieniu blokady
  • uwalniać, odpuszczać i rozpuszczać przeszkadzające emocje
  • wybierać i integrować najbardziej wspierające obrazy i metafory zdrowia

Nauczymy się także sposobów głębokiego odpoczywania i odprężania ciała, serca i świadomości (to napięcie tworzy chorobę).

Serdecznie zapraszam, Renata Dziurdzikowska”

 

renata-dziurdzikowskaRenata Arendt-Dziurdzikowska, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP, absolwentka Studium Coachingu (Multi Level, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt), prowadzi coaching indywidualny i grupowy. W swojej pracy wykorzystuje także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartej na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Laureatka I Nagrody w konkursie Ministra Zdrowia na najlepszą publikację prasową w sferze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2000 roku. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”. Autorka kilkuset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, prof. Alfrieda Langla (ucznia Viktora Frankla), Jona Kabat-Zinna i innych. 

Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady, także dla firm. Prowadzi Kręgi Kobiet, służące wzmacnianiu kobiecej siły. W ramach Akademii „Zwierciadła” także warsztaty dla par. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.