Indywidualne zajęcia jogi

Ćwiczenia jogi ukierunkowane na Twoje potrzeby fizyczne i psychiczne.

Podczas terapii indywidualnej korzystam z wiedzy, którą gromadziłam przez 20 lat.

Mając 50 lat miałam mnóstwo poważnych schorzeń, a mój kręgosłup i moje kości były tak pokrzywione,że nie mogłam nawet o własnych siłach poruszać się. Zaczęłam więc intensywnie ćwiczyć asany hatha jogi, która skutecznie pomogła mi zlikwidować fizyczny ból. Moje ciało szybko wracało do normy i mogłam normalnie funkcjonować.

Po 2 latach ćwiczeń, kiedy intensywnie z uwagą prostowałam swoje kości, zauważyłam, że w moim ciele jest coś jeszcze, co ma wpływ na moje samopoczucie i  jakość mojego życia. Dołączyłam wówczas do ćwiczeń praktykę medytacji z mantrą i zauważyłam, że moje ciało zdrowieje w szybkim tempie, a ja odzyskuje powoli radość życia.

Połączenie ćwiczeń jogi i medytacji sprawiło, że joga stała się moją pasją, a praktyka była coraz przyjemniejsza i skuteczniejsza. Kolejne mantry, które dostawałam od mojego nauczyciela pozwoliły mi odkrywać kim jestem, jak postępować, jak pokonywać kolejne przeszkody i nie lękając się niczego iść dalej.

Po 15-tu latach praktyki jogi i medytacji musiałam się niestety zmierzyć z kolejnym wyzwaniem, żeby ratować swoje zdrowie.Tym razem była to choroba nowotworowa. Rak piersi, którego prawdopodobnie hodowałam przez większość swojego życia nie odpuszczał. Na szczęście moja świadomość była już przygotowana żeby się z nim zmierzyć.

Początkowo całkowicie go zignorowałam i gdy po 2 latach zgłosiłam się jednak o pomoc do lekarzy nie dawali mi już żadnych szans na wyzdrowienie. Proponowali mi leczenie chemią z której zrezygnowałam. Ja jednak się nie poddałam, wierzyłam, że musi być coś jeszcze co może mi pomóc. Musiałam się mocno wsłuchiwać w potrzeby mojego ciała, szukałam znowu nowych lepszych sposobów na uzdrowienie.

Zmieniłam wszystko, dietę, sposób życia, myślenia i cały swój czas poświęciłam sobie. Towarzyszyła mi przy tym silna wiara, że dam radę jeżeli poproszę o pomoc samego Stwórce. I tak właśnie się stało. Na mojej drodze pojawiły się nowe osoby. Były dla mnie wsparciem i dzięki nim dostałam nowe narzędzia do pracy. Dobrzy lekarze proponowali leczenie najmniej inwazyjne bez chemii.

Moje doświadczenia z ostatnich 5 lat są dla mnie bezcenne. Rak nauczył mnie wielu nowych rzeczy i w rezultacie był dla mnie najlepszym nauczycielem.

Ćwiczenia jogi, medytacji i relaksacji trwają 1,5 godz

Koszt jednej sesji (1,5 godz.) – 100 zł

Obecnie wykorzystuje w swojej pracy również najnowsze uprawnienia, które zdobyłam na kolejnych kursach.  Są to specjalne masaże głowy dzięki którym otwiera się w naszej głowie przestrzeń i łączy nas bezpośrednio z energią światła samego Stwórcy. Są to Źródłowe Punkty Czystej Świadomości, które pomagają  nam uwolnić się od starych schematów, ograniczeń i tego co już dawno nam nie służy.

Podczas masażu otwiera się również najczystsza przestrzeń naszego serca, przez które łaczymy się z sercem całego wszechświata, wypełniamy je miłością i światłem, która leczy i uzdrawia. Czysta świadomość z którą przyszliśmy na świat znajduje się w naszym sercu i pozwala nam realizować nasze misje zadania i cele z lekkością, radością i łatwością, ponieważ jesteśmy nieograniczonymi istotami światła samego Stwórcy.


 

zps-1Źródłowe Punkty Świadomości to masaż energetyczny, gdzie poprzez delikatny dotyk odpowiednich punktów na Głowie i Ciele oczyszczamy nasze wnętrze, usuwając z niego wszystko co nie jest w harmonii z wibracją naszego istnienia. Dzięki temu nasze życie uwalnia się z trudnych sytuacji, relacji, problemów zdrowotnych, abyśmy mogli żyć we wszelkiej obfitości.

Jest to Narzędzie Światła i Miłości dla każdego, kto będzie wyrażał taką wolę. Do używania, praktykowania i doświadczania na Drodze Światła, z Poziomu Serca do Serca.

RODZAJ MASAŻU CZAS TRWANIA CENA*
masaż głowy – program podstawowy 120 min. 120 zł
proces na całe ciało 90 min. 100 zł
układ kostny – kręgosłup i wszystkie stawy 90 min. 100 zł
układ immunologiczny 60 min. 80 zł
centralny układ nerwowy – dna 60 min. 80 zł
Specjalny odmładzający lifting twarzy 60 min. 80 zł

 * Przy zakupie pakietu masaży cena spada o 20%

My ludzie, funkcjonujemy na podstawie myśli, emocji, uczuć, schematów, programów i tego wszystkiego czego nauczono nas w dzieciństwie. Zgodziliśmy się na to wszystko, co nam powiedziano nie zastanawiając nawet nad tym, że może być inaczej. Kupiliśmy te wszystkie formy i struktury działania, mając przekonanie, że tak właśnie powinno wyglądać życie. Nasz światopogląd zbudowany jest na podstawie polaryzacji. Tutaj albo coś lubisz, albo nie, z czymś się zgadzasz lub walczysz. Reagujesz na wszelkie możliwe sposoby i próbujesz udowadniać swoją rację

CZY MASZ W TYM LEKKOŚĆ?

Pod wpływem tych wszystkich uwarunkowań i ograniczeń, zawężamy nasze pole wyboru i możliwości. A to z kolei nie pozwala nam zobaczyć rzeczy takimi jakie są. W rezultacie nie możemy zmienić tego, co chcielibyśmy zmienić.

ŹRÓDŁOWE PUNKTY ŚWIADOMOŚCI OD TEGO UWALNIAJĄ!

INFORMACJE I ZAPISY:

CENTRUM JOGI HARMONIA,
UL. GNIEŹNIEŃSKA 2, POZNAŃ
TEL.: 600 220 961

 

zps-page-001    zps-page-002

JOGA – zajęcia indywidualne

Chcesz zacząć swoją przygodę z jogą? Boisz się że nie dasz sobie rady w grupie? Zacznij od lekcji indywidualnych.