Kasia Nawrocka i Maciej Hamerlinski

kasia_nawrocka-maciej_hamerlinskiPoczątki tańca u Kasi sięgają jeszcze jej wieku szkolnego, kiedy to wstąpiła do kółka tanecznego w CK Zamek w Poznaniu. Następnie przez lata tańczyła i szkoliła się w klubie Finezja w Poznaniu.

Maciej rozpoczął tańczyć w Bydgoszczy w szkole średniej, kiedy to nauka tańca należała jeszcze do „ogólnego wykształcenia”. Przebywając w latach 80-tych i 90-tych za granicą tańczył i szkolił się w klubach tanecznych w Hamburgu i Berlinie.

Od ponad trzech lat Kasia i Maciej tańczą razem turniejowo w kategorii powyżej 30 lat i posiadają klasę taneczną A. Ich ostatnimi największymi sukcesami było zdobycie w tej kategorii wiekowej w lutym 2014 vice mistrzostwa Polski a w marcu 2015 mistrzostwa Polski w stylu latynoamerykańskim. Mając doświadczenie taneczne wśród dorosłych dedykują w szczególności dla nich naukę tańca.

Ideą naszych kursów jest nauczenie Państwa tańca towarzyskiego w tym tańców latyno-amerykańskich jak i standardowych ale nie w wydaniu turniejowym tylko użytkowym tak, żeby można było nabyte umiejętności wykorzystać na wszelkiego rodzaju imprezach. Kursy obejmują oprócz nauki kroków tanecznych zasady prowadzenia, odpowiedniej postawy w tańcu i wyczucia właściwego rytmu tak, żeby taniec w parze nie kojarzył się Państwu więcej ze wzajemnym deptaniem sobie po palcach tylko stał się spójny i przyjemny. Zapraszamy również młode pary na lekcje indywidualne, które chcą przygotować „pierwszy taniec” na swoje wesele.