Tomek Dudarski

tomekdudarskiJest instruktorem instruktorem Tai Chi stylu Yang, instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Tai Chi i Joga, instruktorem TaijiFit i TaiChi Flow, twórcą CHILLINN™, masażystą, projektantem stron internetowych a z wykształcenia inżynierem automatykiem.

Naukę Tai Chi rozpoczynał u Jacka Kryga a następnie u Jacka Krajewskiego. W czasie pobytu w Londynie jego nauczycielami byli Vicky Ahern z The Chi Clinic i Ashley Cheeseman z Hine Tai Chi Schools. Obecnie wciąż doskonali swój warsztat współpracując z Jackiem Krajewskim i ucząc się od jednego z największych europejskich mistrzów Tai Chi – Howarda Choy.

Prowadzi własną szkołę Tai Chi pod nazwą Akademia Tai Chi Do.

Jego marzeniem jest, aby Tai Chi zagościło w każdym klubie fitness, każdej szkole i ośrodku kultury. Od wielu lat szukał sposobu, żeby spopularyzować Tai Chi.

Odpowiedzią okazało się TaiChi Flow.

Ta innowacyjna metoda rewolucjonizuje nauczanie Tai Chi. Dzięki niej, każdy bez względu na stopień zaawansowania, może w pełni brać udział w zajęciach. Umożliwia skorzystanie z wielowiekowej chińskiej wiedzy, bez względu na to czy jesteś na zajęciach po raz pierwszy czy setny. Pozwala na zaistnienie Tai Chi w miejscach gdzie nie ma czasu ani potrzeby uczenia się skomplikowanych sekwencji ruchów. Jednocześnie umożliwia osiągnięcie większości korzyści zdrowotnych jakie daje Tai Chi.

Na zajęciach Tomka znajdziesz luz, dużo humoru i rozluźnienie.

  Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, opracował unikalny program zajęć CHILLINN™ Terapeutyczny Chi Kung . Program ten łączy nowoczesną wiedzę o neuronach lustrzanych z wielowiekową mądrością Wschodu. To unikalne połączenie ćwiczeń fizycznych z medytacją i wizualizacją. Pozwala wykorzystać ukryte możliwości mózgu.