Ewa Grzywna

Mam już za sobą 6 lat przygody z jogą. Gdy w 2008 roku na kolejną prośbę mojej mamy przyjęłam jej propozycję
pracy w Centrum Jogi Harmonia w Poznaniu jako sekretarka myślałam, że pozostanę nią na zawsze. Nie miałam żadnego doświadczenia w pracy z ludżmi, a ćwiczenia jogi wydawały mi się wówczas zbyt nudne. Ja wolałam bardziej dynamiczne takie jak step czy aerobik. Szybko jednak zorientowałam się, że wcale tak nie jest.

Zaczęłam coraz częściej uczęszczać na zajęcia do szystkich nauczycieli centrum. Na szczęście, ku zadowoleniu mojej mamy mogłam z nich korzystać do woli. Po 2 latach codziennej praktyki nie wahałam się już, żeby ukończyć kurs dla nauczycieli jogi. Pracowałam dużo. Brałam udział również w różnych warsztatach szkoleniowych które odbywały się w centrum. Z czasem zauważyłam, że joga stała się  moją pasją, zmieniłam się, nabrałam odwagi, i już jako nauczyciel nie miałam żadnych oporów w pracy z ludźmi.

Dzisiaj z perspektywy 6 lat pracy mogę powiedzieć, że systematyczna praktyka jogi zmienia każdego na lepsze.

Zmienia się nie tylko ciało fizyczne, ale również myślenie, samopoczucie, styl życia. Nie warto więc zwlekać z podjęciem decyzji systematycznej praktyki jogi, szkoda czasu, który oddala nas od tego co może każdemu zaoferować joga w  jego życiu.

Zapraszam zatem wszystkich chętnych, którzy szukają harmonii w życiu na moje zajęcia do naszego Centrum Jogi Harmonia w Poznaniu.