Magdalena Spychała

Kilka słów od Instruktorki

Zachęcam wszystkich, którzy przez ćwiczenia jogi chcieliby odnaleźć siebie, poznać swoje ograniczenia, poszerzyć możliwości a przede wszystkim nabyć umiejętności relaksu wewnętrznego.

Mam na imię Magdalena, na co dzień – mama trójki, już dorosłych dzieci, z wykształcenia – inżynier budowlany.

Jogą zajmuję się już od 15 lat, zaczynałam u najlepszych tj. u Marii Stróżyk i Andrzeja Kubiaka. W dalszym ciągu praktykuję ,jeżdżę na szkolenia i warsztaty – bo uczymy się całe życie. I to jest właśnie piękno jogi – ciągłe samodoskonalenie się i rozwój. W jodze nie ma żadnego „muszę” ani „powinnam”. Ma ona działanie bardzo odświeżające, daje nam poczucie realności chwili obecnej, liczy się tylko tu i teraz.

W 2015 roku zdobyłam tytuł instruktora jogi, zdałam egzaminy – praktyczny i teoretyczny, dzięki czemu w pełni świadomie i w oparciu o sprawdzone techniki mogę dzielić się moją wiedzą i pasją.

W tym roku swoją wiedzę jogową rozszerzyłam dzięki szkoleniom :”Wykorzystanie jogi z seniorami i osobami z ograniczeniami aparatu ruchu” oraz „Anatomia jogi -biomechanika pracy w asanach”

Joga, oprócz tenisa, którego jestem fanką stała się nieodłączną częścią mego życia. Jest dla mnie czymś, czego nie może zabraknąć na co dzień.